Rychleji na vrchol - kemp - neurověda ve sportovním výkonu | Olomouc

Pozvánka na kemp kde půjde o unikátní spojení poznatků kondiční a mentální přípravy.

Kemp je postaven na spojení specialistů v oblasti mentální přípravy sportovce a koučování - MindPower (Roman Kratochvíl, Václav Szakál) a předního českého specialisty na rozvoj pohybu Josefa Andrleho, majitele společnosti Andrle Sport.

Hlavním cílem společnosti Andrle sport je udržet kondici sportovce na nejvyšší úrovni a prohlubovat jeho povědomí o vlastním těle a zdravém životním stylu potřebném pro top výkon.

Společnost MindPower zajišťuje individuální a skupinovou mentální přípravu a koučink předním českým sportovcům. Využívá koučovací přístup Results & Emotions, poznatky moderních neurověd a pozitivní psychologie.

Služeb Andrle Sport a MindPower vyzkoušelo mnoho sportovců různých úrovní i odvětví od hobby manažerů a amatérských sportovců až po reprezentanty.

Výběr z klientů: Jakub Kindl, Tomáš Pospíšil, Michal Jordán, Petr Zámorský, Tomáš Zohorna, Andrej Nestrašil, Tomáš Filippi, Tomáš Šoustal, Robert Kousal, Antonín Honejsek, Lukáš Radil, Tomáš Rolinek, Michael Špaček, Jan Dufek, Daniel Kowalczyk.

V průběhu kempů účastníci dostanou odpovědi na často vnitřně skrývané dotazy, jejich řešení si vyzkouší a osvojí v praxi.

Hlavní témata z hlediska mentální přípravy:

- Jak funguje hlava sportovce pod různými vlivy a v různých situacích - souhrn základních poznatků a návodů, jak zvítězit nad vlastní hlavou.

- Vliv komunikace s okolím na sportovní život. Jak dobře komunikovat s okolím sportovním i osobním (rodiče, partnerka, trenér, agent, spoluhráči).

- Vědomá přítomnost v pohybu – Mindfullness – rozbor a uvědomění si všech svých pohybů do detailních prvků a následné posuny v technice směrem k dokonalosti. Kdy prožívat pohyb vědomě a kdy nechat běžet "automat".

- Koncentrace na výkon - jak se naladit na zápas, jak udržet stabilní výkonnost během sezony. Jak se vyrovnat s propadem formy nebo nepřízní trenéra.

- Jak se vyhnout chybám a jak se rychle vrátit do koncentrace pokud již chybu udělám. Jak se poučit z vlastních chyb.

Hlavní témata v pojetí kondičního koučingu a rozvoje pohybu:

- praktická cvičení, zkoušení známých pohybů v rámci diskomfortu a jejich řešení pro vyhodnocení svých rozhodnutí, resp. eliminace špatných rozhodnutí

- hra o více proměnných (skupinové sporty) nutnost komunikace v týmech - ukázky v různých herních situacích, jak je důležité pochopeni a spolupráce v řešení individuálních herních situacích

- řešení pohybu v automatickém režimu. Důležitost volné kapacity myšlení na herní situace. Zaměření na vědomé a podvědomé řešení pohybových vzorců - základní lokomoce.

- modelové situace, kdy špatná příprava neumožní podat dobrý výkon.

- trénink, rozdílná motivace, rozdílná zátěž a zaměření na výkony, které musí zvládnout.

Kontaktujte nás tel. +420 724 689 433 tř. Kosmunautů 1288/1,
779 00, Hodolany, Olomouc
Kontaktní formulář
Copyright Concept4sport 2013 Pectol